Čas na serveru 15:50:42

Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště

Id: 372801

Závod Zbraslav Jíloviště

  •  / Závod Zbraslav Jíloviště / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 46,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozený rám

zobrazeno: 4514x

Vyvolávací cena:
6 000

88 880

Příhozy: 77