Čas na serveru 07:13:37

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 270107

Zimní nádraží

  •  / Zimní nádraží / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 6787x

Vyvolávací cena:

84 000

2020,10-1,05,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 65