Čas na serveru 12:59:02

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 270107

Zimní nádraží

  •  / Zimní nádraží / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 8479x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 69