Čas na serveru 03:24:58

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

Zimní nádraží

  •  / Zimní nádraží / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 4347x

Vyvolávací cena:
39 000

86 000