Čas na serveru 02:46:58

Znalec na telefonu 602 308 275

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

Zimní nádraží

  •  / Zimní nádraží / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1905x

Vyvolávací cena:
39 000

86 000