Čas na serveru 04:39:44

Vilém K. Hanuš
Dům na rozcestí

Id: 185042

Dům na rozcestí

  •  / Dům na rozcestí / Vilém K. Hanuš

olej/plátno, rozměr 32,5 x 44 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1051x

Vyvolávací cena:
700

1 900