Vilém Kafka
Havlíčkova Borová
Id: 486402
olej/karton, rozměr 31,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 269x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
2024,05-1,13,19,51,00
minimální příhoz 100 Kč