Čas na serveru 09:51:49

Vilém Kocych
Mordý eruptivní terč s červeným pozadím

Id: 309401

  •  / Mordý eruptivní terč s červeným pozadím / Vilém Kocych

olej/plátno, rozměr 105 x 79 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 1549x

Vyvolávací cena:

55 300

Příhozy: 64