Čas na serveru 17:25:18

Vilém Logner
Konvolut 73 kreseb

Id: 51040

Konvolut 73 kreseb

  •  / Konvolut 73 kreseb / Vilém Logner

kombinovaná technika/kresba/papír, většina listů na zadní straně popsána, signována, datována, s pozůstalostním razítkem, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2202x

Vyvolávací cena:
9 500

10 500