Čas na serveru 01:11:03

Vilém Plocek
Abstrakce

Id: 317901

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Vilém  Plocek
  •  / Abstrakce / Vilém  Plocek
  •  / Abstrakce / Vilém  Plocek

tempera/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 191x

Vyvolávací cena:

4 100

2021,08-1,30,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu