Čas na serveru 05:31:07

Vilém Plocek
Abstrakce

Id: 317901

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Vilém  Plocek
  •  / Abstrakce / Vilém  Plocek
  •  / Abstrakce / Vilém  Plocek

tempera/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena: