Čas na serveru 04:00:19

Vilém Plocek
Holandský průplav

Id: 1735

Holandský průplav

  •  / Holandský průplav / Vilém  Plocek

tempera/papír, rozměr 31 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1981, zaskleno, rámováno, vše v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1582x

Vyvolávací cena:

2 200