Čas na serveru 23:26:30

Vilém Plocek
Květy u břehu

Id: 341901

Květy u břehu

  •  / Květy u břehu / Vilém  Plocek

olej/tempera/překližka, rozměr 50 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné poškození malby, oděrky na rámu, popsáno na zadní staně

zobrazeno: 1966x

Vyvolávací cena:

7 100