Čas na serveru 03:28:46

Vilém Plocek
Kytice

Id: 33308

Kytice

  •  / Kytice / Vilém  Plocek
  •  / Kytice / Vilém  Plocek
  •  / Kytice / Vilém  Plocek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1023x

Vyvolávací cena:

2 300