Čas na serveru 23:00:51

Vilém Plocek
Loďka u mola

Id: 110513

Loďka u mola

  •  / Loďka u mola / Vilém  Plocek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 2151x

Vyvolávací cena:

4 300