Čas na serveru 01:27:38

Vilém Plocek
Loďky v průplavu

Id: 270111

Loďky v průplavu

  •  / Loďky v průplavu / Vilém  Plocek

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 37 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 1635x

Vyvolávací cena:
2 800

5 960