Čas na serveru 03:43:53

Vilém Plocek
Mlýn

Id: 112115

Mlýn

  •  / Mlýn / Vilém  Plocek
  •  / Mlýn / Vilém  Plocek
  •  / Mlýn / Vilém  Plocek
  •  / Mlýn / Vilém  Plocek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1178x

Vyvolávací cena:

15.1.2018, 21:58:00

17.12.2017 22:04 1 500 Kč