Čas na serveru 03:46:18

Vilém Plocek
Rybářský přístav

Id: 12202

Rybářský přístav

  •  / Rybářský přístav / Vilém  Plocek

tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, paspartováno, zaskleno, obraz i rám v původním stavu, rám lehce rozeschlý

zobrazeno: 5879x

Vyvolávací cena:

14 300