Čas na serveru 15:33:11

Vilém Plocek
Venkovská hospoda

Id: 420108

Venkovská hospoda

  •  / Venkovská hospoda / Vilém  Plocek

tempera/papír, rozměr ve výřezu 36 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7731x

Vyvolávací cena:

9 000