Čas na serveru 03:15:09

Vilém Plocek
Záchranné čluny

Id: 12203

Záchranné čluny

  •  / Záchranné čluny / Vilém  Plocek

tempera/překližka, rozměr ve výřezu 46,5 x 84,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1969, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena:

3 700