Čas na serveru 22:12:20

Vilém Plocek
Zátiší s růžovou dózou

Id: 162902

Zátiší s růžovou dózou

  •  / Zátiší s růžovou dózou / Vilém  Plocek

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, vše v původním dobrém stavu

zobrazeno: 4136x

Vyvolávací cena:

4 400