Čas na serveru 23:25:45

Vilém Plocek
Zátiší s vejci

Id: 230905

Zátiší s vejci

  •  / Zátiší s vejci / Vilém  Plocek

kvaš/papír/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 56,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

zobrazeno: 448x

Vyvolávací cena:

3 600