Čas na serveru 23:47:57

Vilém Riedel
Kamenná řeka

Id: 345601

Kamenná řeka

  •  / Kamenná řeka / Vilém Riedel

olej/plátno, rozměr viditelný 55 x 74 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek se jménem autora a názvem obrazu, rentoilováno, přiložená fotodokumentace pod UV - lampou, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný odborný posudek Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

zobrazeno: 1679x

Vyvolávací cena:

16 000