Čas na serveru 15:15:48

Vilém Ströminger
Konvolut dvou kusů

Id: 151901

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Vilém Ströminger

olej/plátno, rozměr každého 23,5 x 31,5 cm, jeden obraz signován vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, otřená malba

zobrazeno: 1970x

Vyvolávací cena: