Čas na serveru 04:07:23

Vilém Ströminger
Zimní podvečer

Id: 181201

Zimní podvečer

  •  / Zimní podvečer / Vilém Ströminger

olej/plátno, rozměr 45 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1885, lokálně poškozená a zašpiněná malba, v minulosti restaurováno, volné v rámu, zničený rám

zobrazeno: 3004x

Vyvolávací cena:

9 000