Čas na serveru 00:25:01

Vilém Ströminger
Zimní večer

Id: 368

Zimní večer

  •  / Zimní večer / Vilém Ströminger

olej/plátno, rozměr 23,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 3652x

Vyvolávací cena:

16.5.2013, 21:25:00

16.5.2013 19:52 4 000 Kč