Čas na serveru 04:53:43

Vilém Trsek
Potok u lesa

Id: 249301

Potok u lesa

  •  / Potok u lesa / Vilém Trsek

olej/plátno, rozměr 38 x 62 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, výstavní razítka na zadní straně

zobrazeno: 4409x

Vyvolávací cena:

31 000