Čas na serveru 13:52:15

Vilém (Willi) Nowak
Hoch s ptáčkem

Id: 292206

Hoch s ptáčkem

  •  / Hoch s ptáčkem / Vilém (Willi) Nowak

olej/deska, rozměr 35 x 49 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 1318x

Vyvolávací cena:
4 800

16 000