Čas na serveru 09:42:29

Vilém (Willi) Nowak
Imogena

Id: 1900

Imogena

  •  / Imogena / Vilém (Willi) Nowak

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2155x

Vyvolávací cena:
2 200

12 500