Čas na serveru 04:20:08

Vilém (Willi) Nowak
Koupání

Id: 242607

Koupání

  •  / Koupání / Vilém (Willi) Nowak

olej/plátno, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci

zobrazeno: 2280x

Vyvolávací cena:

91 000

Příhozy: 107