Čas na serveru 14:32:55

Vilém (Willi) Nowak
Koupání

Id: 1503612

Koupání

  •  / Koupání / Vilém (Willi) Nowak

akvarel/papír, rozměr malby 46 x 34,5,signováno vpravo dole, jedná se o studii k obrazu Koupání (NG) viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2209x

Vyvolávací cena:

9 000