Čas na serveru 14:26:38

Vilém (Willi) Nowak
Krajina

Id: 166705

Krajina

  •  / Krajina / Vilém (Willi) Nowak

olej/lepenka, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, jedná se o autorovu ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1069x

Vyvolávací cena:

10 900