Čas na serveru 15:08:48

Vilém (Willi) Nowak
Na chmelnici

Id: 85904

Na chmelnici

  •  / Na chmelnici / Vilém (Willi) Nowak

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1048x

Vyvolávací cena:

15 000