Čas na serveru 09:55:12

Vilém (Willi) Nowak
Na poli

Id: 292207

Na poli

  •  / Na poli / Vilém (Willi) Nowak

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1098x

Vyvolávací cena:

10 000