Čas na serveru 13:29:38

Vilém (Willi) Nowak
Při hře

Id: 80102

Při hře

  •  / Při hře / Vilém (Willi) Nowak

kombinovaná technika/papír, velikost malby 27 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:

17.5.2017, 22:06:00

17.5.2017 17:54 1 500 Kč