Čas na serveru 10:36:29

Vilém (Willi) Nowak
Setkání

Id: 272308

Setkání

  •  / Setkání / Vilém (Willi) Nowak

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8400x

Vyvolávací cena:
7 500

48 000