Čas na serveru 21:15:08

Vilém (Willi) Nowak
Setkání

Id: 272308

Setkání

  •  / Setkání / Vilém (Willi) Nowak

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8685x

Vyvolávací cena:
7 500

48 000