Čas na serveru 17:37:55

Vilém (Willi) Nowak
Zasněná

Id: 165522

Zasněná

  •  / Zasněná / Vilém (Willi) Nowak

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2315x

Vyvolávací cena:

18 500