Čas na serveru 15:49:54

Vilém Wünsche
Těžká práce

Id: 226904

Těžká práce

  •  / Těžká práce / Vilém Wünsche

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5172x

Vyvolávací cena:

10 000