Čas na serveru 21:06:29

Vilibald Nový
Na břehu říčky

Id: 290705

Na břehu říčky

  •  / Na břehu říčky / Vilibald Nový

olej/plátno, rozměr 31 x 23,5 cm, značeno a datováno na blindrámu, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2318x

Vyvolávací cena:

7 000