Čas na serveru 22:47:07

Vilma Vrbová - Kotrbová
Děťátko

Id: 351812

Děťátko

  •  / Děťátko / Vilma Vrbová - Kotrbová

olej/deska, rozměr viditelný 34 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2728x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 68