Čas na serveru 09:10:17

Vilma Vrbová - Kotrbová
Děvčátko

Id: 139903

Děvčátko

  •  / Děvčátko / Vilma Vrbová - Kotrbová

olej/plátno, rozměr 60 x 49 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2414x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 64