Čas na serveru 07:14:35

Vincenc Beneš
Český ráj od Fridštejna

Id: 293401

Český ráj od Fridštejna

  •  / Český ráj od Fridštejna / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 74 x 131 cm, značeno vpravo dole, autorsky značeno a popsáno na zadní straně s datací 1923, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 17280x

Vyvolávací cena:
8 000

76 000

Příhozy: 82