Čas na serveru 08:44:59

Vincenc Beneš
Chlaponice u Písku

Id: 231304

Chlaponice u Písku

  •  / Chlaponice u Písku / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 46,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně značeno a datováno, oděrky na rámu,

zobrazeno: 5705x

Vyvolávací cena:

77 000

Příhozy: 67