Čas na serveru 07:38:21

Vincenc Beneš
Dáma s kočkou

Id: 229901

Dáma s kočkou

  •  / Dáma s kočkou / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, značeno vpravo nahoře, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav obrazu viz foto

zobrazeno: 2397x

Vyvolávací cena:

34 000