Čas na serveru 10:41:47

Vincenc Beneš
Dáma s kočkou

Id: 229901

Dáma s kočkou

  •  / Dáma s kočkou / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, značeno vpravo nahoře, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav obrazu viz foto

zobrazeno: 3325x

Vyvolávací cena:

34 000