Čas na serveru 09:32:04

Vincenc Beneš
Jihočeská kaplička

Id: 139935

Jihočeská kaplička

  •  / Jihočeská kaplička / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 58 x 73 cm, signováno vpravo dole, oboustranný obraz, lehce poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 1653x

Vyvolávací cena:
15 000

25 000