Čas na serveru 09:03:46

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 457

Kytice

  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr plátna 73 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, velmi dekorativní rám, původní stav

zobrazeno: 6838x

Vyvolávací cena:
65 000

65 000

26.8.2013, 20:45:00

19.8.2013 16:32 65 000 Kč