Čas na serveru 18:55:06

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 289606

Kytice

  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš

olej/sololit, rozměr 45 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený původní rám

zobrazeno: 6298x

Vyvolávací cena:

72 300

Příhozy: 61