Čas na serveru 14:52:13

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 376401

Kytice

  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2982x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 84