Čas na serveru 11:28:58

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 134401

Kytice

  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1576x

Vyvolávací cena:
1 800

10 700