Čas na serveru 19:59:48

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 162701

Kytice

  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš
  •  / Kytice / Vincenc Beneš

malba/sololit, rozměr 52 x 52 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 4441x

Vyvolávací cena:

18 100