Čas na serveru 12:52:10

Vincenc Beneš
Kytice s kočkou

Id: 1061

Kytice s kočkou

  •  / Kytice s kočkou / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr plátna 74 x 58 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, datováno 5/XII. 923, mírně zvlněné plátno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3821x

Vyvolávací cena:
23 000

35 000