Čas na serveru 08:50:35

Vincenc Beneš
Letní krajina

Id: 311502

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Františka Dvořáka

zobrazeno: 2970x

Vyvolávací cena:

60 800

Příhozy: 72