Čas na serveru 07:02:32

Vincenc Beneš
Michovka u Malé Skály

Id: 839

Michovka u Malé Skály

  •  / Michovka u Malé Skály / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr plátna 44 x 60 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, vzácně se vyskytující malba z raného období roku 1923, plátno na dvou místech lehce vytlačené, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 7080x

Vyvolávací cena:
35 000

40 000